Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty i reklamacje

 

Reklamacje i zwroty w sklepie Yam Yest Design


Reklamacja produktu:

1. Formularz reklamacji
Wypełnij formularz reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, nazwa produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady. Możesz przygotować własny dokument, lub poprosić o gotowy formularz. Celem uzyskania go, proszę o mail na adres yamyestdesign@gmail.com

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację proszę o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią lub oryginałem rachunku za zakup. Naklejek i innych materiałów promocyjnych nie musisz odsyłać ;)

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

Yam Yest Design
ul. Tymienieckiego 3
90-365 Łódź

 

Zwrot towaru:

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u mnie produkt, proszę o mail na adres yamyestdesign@gmail.com. Następnie wypełnij potrzebne oświadczenie dołączone do produktu i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym towarem: 

Yam Yest Design
ul. Tymienieckiego 3
90-365 Łódź

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym towarem dołącz także wszystkie otrzymane z nim akcesoria oraz rachunek za zakup. Naklejek i innych materiałów promocyjnych nie musisz odsyłać ;)

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy zwrócone zostaną Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego sposobu dostarczenia, innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez YYD) niezwłocznie, a na pewno nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostałem poinformowany o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonam przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś/aś się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl